Фаверін, Феварин (Флувоксамін Малет) 100мг, 30таб

Фаверін, Феварин (Флувоксамін Малет) 100мг, 30таб

Фаверін, Феварин (Флувоксамін Малет) 100мг, 30таб від компанії iMedis - фото 1
600 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «iMedis» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Про препарат

Фармакологічна дія:

Феварин - антидепресивний лікарський препарат групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну. До складу препарату входить активний компонент флувоксамін, вибірково блокуючий зворотне захоплення серотоніну нервовими клітинами головного мозку. Препарат практично не впливає на обмін норадреналіну, характеризується слабким спорідненістю до альфа- і бета-адренорецепторів, а також гістамінового, допаміновим, серотоніновим і м-холінорецепторів.

Після перорального застосування активний компонент препарату добре абсорбується в шлунково-кишковому тракті. Для препарату характерний ефект першого проходження через печінку, абсолютна біодоступність досягає 53%. Прийом їжі не впливає на швидкість абсорбції та біодоступність препарату. Пік плазмової концентрації препарату відзначається через 3-8 годин після перорального прийому. Рівноважні концентрації флувоксаміну досягаються на 10-14 день терапії препаратом. Ступінь зв'язку препарату з білками плазми не перевищує 80%.

Метаболізується в печінці з утворенням метаболітів, що володіють незначною фармакологічну активність, а також фармакологічно неактивних метаболітів.

Препарат пригнічує активність CYP1A2, CYP2C і CYP3A4.

Період напіввиведення флувоксаміну після одноразового застосування становить близько 13-15 годин, після повторного застосування препарату - 17-22 години.

Виводиться у вигляді метаболітів нирками.

У пацієнтів з порушенням функції печінки відзначається уповільнення метаболізму препарату.

У дітей у віці від 6 до 11 років рівноважні плазмові концентрації препарату практично в 2 рази перевищують такі у підлітків і дорослих.

Показання до застосування:

Препарат застосовується для терапії пацієнтів з депресією різної етіології, а також обсесивно-компульсивними розладами.

Спосіб застосування:

Препарат призначений для перорального застосування. Таблетку, вкриту оболонкою, рекомендується ковтати цілими, не розжовуючи та не подрібнюючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Препарат приймають незалежно від прийому їжі. Добову дозу, яка не перевищує 150мг, зазвичай призначають на 1 прийом, у разі якщо добова доза перевищує 150 мг, рекомендується розділити її на кілька прийомів. Препарат рекомендується приймати ввечері, в разі поділу добової дози рекомендується приймати препарат вранці та ввечері. Тривалість курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.

Дорослим для терапії депресії зазвичай призначають препарат у добовій дозі 50 або 100 мг. У разі якщо терапевтичний ефект недостатньо виражений дозу препарату поступово збільшують. Максимальна добова доза препарату становить 300 мг.

Після досягнення позитивних результатів терапію препаратом слід продовжувати не менше 6 місяців з метою запобігання рецидиву.

Дорослим з метою профілактики рецидивів депресивних епізодів зазвичай призначають препарат у добовій дозі 100мг.

Дорослим для терапії обсесивно-компульсивних розладів зазвичай призначають препарат у добовій дозі 50мг. У разі якщо терапевтичний ефект недостатньо виражений через 3-4 дні після початку терапії дозу препарату поступово збільшують. Максимальна добова доза препарату становить 300 мг.

Дітям у віці від 8 до 18 років для терапії обсесивно-компульсивних розладів зазвичай призначають препарат у добовій дозі 25мг. У разі якщо терапевтичний ефект недостатньо виражений через 3-4 дні після початку терапії дозу препарату поступово збільшують. Максимальна добова доза препарату становить 200 мг. У разі якщо протягом 10 тижнів терапії препаратом не відзначається значного поліпшення стану пацієнта, препарат слід відмінити.

Пацієнтам з порушенням функції нирок і / або печінки слід призначати препарат у мінімальній ефективній дозі, при підвищенні дози пацієнт повинен протягом декількох днів перебувати під контролем лікаря.

Побічні дії:

При застосуванні препарату у пацієнтів відзначали розвиток таких побічних ефектів:

  • З боку шлунково-кишкового тракту і печінки: нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, зниження апетиту, порушення стільця, сухість слизової оболонки рота, підвищення рівня печінкових ферментів. У поодиноких випадках відзначали розвиток шлунково-кишкової кровотечі.
  • З боку центральної і периферичної нервової системи: слабкість, головний біль, запаморочення, підвищена тривожність, ажитація, порушення режиму сну і неспання, тремор, атаксія, екстрапірамідні порушення. Вкрай рідко відзначали розвиток судом, галюцинацій, маніакального синдрому, парестезій, серотонінового синдрому і порушень смакових відчуттів.
  • З боку серцево-судинної системи: порушення серцевого ритму, незначне зниження частоти серцевих скорочень, відчуття серцебиття, постуральна гіпотензія.
  • Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, кропив'янка, фотосенсибілізація, набряк Квінке.
  • Інші: болі в м'язах і суглобах, підвищене потовиділення, порушення еякуляції, аноргазмія, галакторея, пурпура, зміна маси тіла, порушення сечовипускання.

При різкому припиненні прийому препарату можливий розвиток синдрому відміни, який супроводжується запамороченням, парестезією, підвищеною тривожністю, нудотою та головним болем. При необхідності відміни препарату слід поступово знижувати дозу флувоксаміну.

Суїцидальні думки, якими супроводжуються депресивні стани, можуть зберігатися до настання достатньої ремісії. Пацієнти з суїцидальними думками повинні перебувати під регулярним контролем.

У пацієнтів, які отримують терапію препаратом Феварин, можливий розвиток гіпонатріємії, яка проходить після відміни препарату.

Вкрай рідко можливий розвиток серотонінового синдрому, внаслідок якого можуть розвинутися підвищення температури тіла, ригідність м'язів, лабільність вегетативної нервової системи, зміни в психіці та кома.

При розвитку побічних ефектів слід відмінити прийом препарату і звернутися до лікаря, який вирішить питання про можливість подальшого прийому препарату.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Препарат не призначають пацієнтам, які отримують терапію лікарськими засобами групи інгібіторів моноаміноксидази, а також тизанідином.

Препарат не слід призначати пацієнтам, що страждають на алкоголізм.

Препарат не застосовують для лікування дітей віком молодше 18 років у зв'язку з відсутністю достовірних даних про безпеку та ефективність застосування препарату в цій віковій категорії (діти віком від 8 років препарат призначають в мінімальних ефективних дозах і

тільки при обсесивно-компульсивних розладах).

Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, що страждають порушенням функції нирок і / або печінки, епілепсією, схильністю до кровотеч і розвитку судомного синдрому.

Препарат слід з обережністю призначати жінкам в період вагітності та лактації, а також пацієнтам у віці старше 65 років.

Обережність слід дотримувати при призначенні препарату пацієнтам, робота яких пов'язана з управлінням потенційно небезпечними механізмами та водінням автомобіля.

Вагітність:

На даний момент мало даних про дію препарату на плід, проте в ході ряду досліджень не було виявлено негативного дії флувоксаміну на плід. Препарат може бути призначений в період вагітності в разі, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційні ризики для плода. Якщо жінка отримувала терапію препаратом Феварин в третьому триместрі вагітності, слід ретельно контролювати стан новонародженого, оскільки можливий розвиток синдрому відміни у новонародженого. Жінкам дітородного віку перед початком прийому препарату слід виключити вагітність і протягом всього курсу лікування користуватися надійними засобами контрацепції.

При необхідності застосування препарату в період лактації слід проконсультуватися з лікарем і вирішити питання про можливе переривання грудного вигодовування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

При одночасному застосуванні препарату з пероральними гіпоглікемічними засобами може знадобитися корекція доз останніх.

Протипоказано одночасне застосування препарату з лікарськими засобами ингибирующими моноаміноксидази. Препарат може бути призначений не раніше ніж через 2 тижні після закінчення курсу прийому інгібіторів моноаміноксидази. Лікарські засоби групи інгібіторів моноаміноксидази можуть бути призначені не раніше ніж через 7 днів після закінчення прийому препарату Феварин.

Препарат при одночасному застосуванні збільшує плазмові концентрації терфенадину, астемізолу і цизаприду. Не слід призначати одночасний прийом даних препаратів.

Препарат може змінювати фармакокінетику лікарських засобів, метаболізм яких відбувається за участю CYP1A2, CYP2C і CYP3A4. При необхідності одночасного застосування даних препаратів слід ретельно підбирати дозу, зокрема може знадобитися зниження дози трициклічнихантидепресантів, такрину, теофіліну, метадону, мексилетину, фенітоїну, карбамазепіну і циклоспорину.

Препарат при одночасному застосуванні сприяє підвищенню плазмових концентрацій варфарину, пропранололу, кофеїну, ропініролу, триазолама, мідазоламу, алпразоламу і діазепаму. При необхідності одночасного застосування даних препаратів слід коригувати їх дозування.

Препарат не впливає на плазмові концентрації атенололу і дигоксину.

Інгібітори зворотного захоплення серотоніну, тріптанс і трамадол при одночасному застосуванні підсилюють терапевтичні ефекти препарату Феварин.

Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які отримують терапію препаратами літію.

При одночасному застосуванні препарату з пероральними антикоагулянтами у пацієнтів відзначається підвищення ризику кровотечі.

Протипоказано одночасне застосування препарату з етанолом.

Передозування:

При застосуванні завищених доз препарату у пацієнтів відзначали розвиток нудоти, блювоти, порушень стільця, слабкість, порушення режиму сну і неспання, а також запаморочення. При застосуванні препарату в дозах, які значно перевищують рекомендовані, можливий розвиток порушень серцевого ритму, зниження артеріального тиску, судоми, печінкової недостатності та коми. На даний момент зареєстровано кілька випадків летального результату після навмисного прийому завищених доз препарату.

Специфічного антидоту немає. При передозуванні показано промивання шлунка, прийом ентеросорбентів і проведення симптоматичної терапії. У разі необхідності призначають осмотичні проносні. Проведення гемодіалізу та форсованого діурезу при передозуванні флувоксаміну неефективне.

Умови зберігання:

Препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія.

Термін придатності - 3 роки.

Важливо:

Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем!

Доставка:

Доставку ми здійснюємо Новою Поштою. Товар надійде до Вашого міста протягом 1-3 днів.

Характеристики

Код товару
fev
Виробник
Abbott
Країна виробництва
Туреччина
Тип
впливають на діяльність головного мозку, впливають на функцію центральної нервової системи
Походження
мінеральне
Термін придатності
36 міс
Показати всі